Institute Essence

Lokal firmy Institute Essence

O nas

Nazywam się Lidia Ullmann i od kwietnia 2022 jestem nową właścicielką salonu.  Ale przede wszystkim jestem szczęśliwą mamą i żoną, czyli kobietą wielu ról. Tak jak Ty. Zawsze marzyłam o miejscu, w którym mogłabym pokazać każdej kobiecie, że zasługuje na to co najlepsze, na odpoczynek i relaks. My kobiety zbyt często zapominamy o sobie, o swoich potrzebach, bo zawsze jest coś lub ktoś ważniejszy…. 

Czas to zmienić i razem z moim zespołem wyrażamy
nadzieję, że pozwolisz się nam sobą zaopiekować.

Institute Essence to miejsce bardzo wyjątkowe na urodowej mapie Rybnika. Kameralny, stylowy
salon, w którym obecny Zespół spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającej z Was. Naszym
priorytetem zawsze będziesz TY i Twoje zadowolenie, spełnianie Twoich oczekiwań. Dziewczyny z zespołu żartują, że tu wcale nie pracują – one są tu z pasji, z miłości do zawodu, z miłości do pracy z ludźmi. Kompleksowo zadbamy o skórę twarzy i ciała wykorzystując jedynie najnowocześniejsze, bezpieczne technologie i kosmetyki. 

Pracujemy tylko na sprawdzonych urządzeniach, sprawdzonych przez nas kosmetykachNie oferujemy niczego, z czego same byśmy nie skorzystały. 

Zaufanie to podstawa. 

Priorytetem jest dla nas naturalny efekt, a nie zmiana rysów twarzy. Naturalna, piękna, po prostu TY – to nasza misja. Z nami to możliwe! Odpowiednie dbanie o skórę, jej odżywienie, nawilżanie i ujędrnianie dają efekt odmłodzenia jakiego oczekujemy – naturalny. Dzięki odpowiednio dobranym metodom pielęgnacji skóry, szerokiej gamie wzajemnie uzupełniających się zabiegów, można osiągnąć naprawdę spektakularne efekty odmłodzenia, wyszczuplenia i pobudzić skórę do regeneracji.

Odwiedź nas, a ukoimy zmysły, wprawimy Cię w dobry nastrój.

Zapraszamy Cię do naszego świata pielęgnacji już dziś!
podpis Lidia Ullman
NATURAL. BEAUTIFUL. YOU

Nasz zespół

Pracownica firmy Institute Essence

Magdalena

Pracownica firmy Institute Essence

Vilma

Pracownica firmy Institute Essence

Patrycja

Pracownica firmy Institute Essence

Kasia